Menu
Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Rokycany

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Vědomostní olympiády

Zeměpisná olympiáda, okresní kolo

Datum: 23. 2. 2022

Ka­te­go­rie A
2. mís­to Lukáš Don­gres

Olympiáda z anglického jazyka, okresní kolo

Datum: 19. 2. 2022

I. kategorie
8. místo Štěpán Kunta
10. místo Stanislav Růžička

Celostátní přehlídka dětských recitátorů, okresní kolo

Datum: 2. 3. 2020

I. kategorie
2. místo Nikola Pivoňková

Olympiáda z chemie, okresní kolo

Datum: 28. 2. 2020

Kategorie D
7. místo Tomáš Řeboun

Zeměpisná olympiáda, okresní kolo

Datum: 26. 2. 2020

Kategorie A
9. místo Natálie Bukovjanová
11. místo Daniel Kovář

Výtvarná soutěž Obrázky do pohádky

Datum: 17. 2. 2020

III. ka­te­go­rie ZŠ
1. mís­to
Ven­du­la Ko­ma­so­vá
Kris­tý­na Ho­ro­vá

Olympiáda z německého jazyka, okresní kolo

Datum: 4. 2. 2020

I. kategorie
1. místo Natálie Šmídová
2. místo Eliška Benetková
3. místo Barbora Šímová

Olympiáda z českého jazyka I. kategorie, okresní kolo

Datum: 20. 1. 2020

4. místo Tereza Kantoříková
5.-6. místo Jana Šperlová

Dějepisná olympiáda I. kategorie, okresní kolo

Datum: 13. 1. 2020

3. místo Jana Šperlová
8. místo Daniel Volf
15. místo Klára Zajíčková

Pythagoriáda, okresní kolo

Datum: 27. 5. 2019

Ka­te­go­rie 5. tříd
1. mís­to Her­bert Po­hl
3. mís­to Zuza­na Wünscho­vá
4.-6. mís­to Fi­lip Vol­ný
7.-10. Ma­ty­áš Jed­lič­ka

Soutěž BESIP, okresní kolo

Datum: 9. 5. 2019

Kategorie mladší žáci
12. místo Jan Malý
13. místo Jan Heinz

Matematická olympiáda, okresní kolo

Datum: 9. 4. 2019

Kategorie Z6
7. místo Sofie Duchková
9. místo Martin Nôta

Chemická olympiáda, okresní kolo

Datum: 1. 3. 2019

Kategorie D
5. místo Ján Dulík
6. místo Miro Opatrný
10. místo Sabina Kučerová

Celostátní přehlídka dětských recitátorů, okresní kolo

Datum: 26. 2. 2019

Kategorie III
2. místo Viktorie Vohárová

Olympiáda z anglického jazyka, okresní kolo

Datum: 22. 2. 2019

Kategorie I.A
1. místo Kryštof Janda
2. místo Filip Hašek

Zeměpisná olympiáda, okresní kolo

Datum: 20. 2. 2019

Kategorie A
11. místo Stanislav Růžička

Olympiáda z německého jazyka, okresní kolo

Datum: 12. 2. 2019

Kategorie I.A
2. místo Barbora Vosyková

Matematická olympiáda Z9, okresní kolo

Datum: 30. 1. 2019

4. místo Sabina Kučerová
8.-9. místo Anděla Neumannová
8.-9. místo Magdalena Strolená

Geologická olympiáda, okresní kolo

Datum: 29. 1. 2019

1. místo Jitka Frantová

Olympiáda z českého jazyka, okresní kolo

Datum: 28. 1. 2019

3. mís­to An­dě­la Ne­u­man­no­vá
6. mís­to Si­mo­na Koš­ko­vá

Škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.