Menu
Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Rokycany

Návštěva zahraničních studentů

Návštěva zahraničních studentů

Ve čtvrtek a pátek se na Základní škole T. G. Masaryka odehrálo vzrušující setkání mezi studenty střední školy z Madridu a žáky čtvrtých až devátých tříd. Skupina studentů, převážně Američanů, přijela posílit jazykové dovednosti a vytvořit přátelskou atmosféru.

Hlavním cílem návštěvy bylo procvičovat anglickou konverzaci se žáky. Středoškoláci zapojili mladší děti do aktivit, které jim poskytly příležitost použít své jazykové dovednosti v reálných situacích. Pro žáky ve čtvrtém a pátém ročníku bylo připraveno anglické divadlo, na které navazovaly další hry a skupinové aktivity. 

Rodiče žáků naší školy se aktivně zapojili do příprav občerstvení. Napekli bábovky, koláče a dokonce připravili tradiční vánoční perníčky a velikonočního beránka. Naše děti tak mohly zahraniční studenty seznámit s českými tradicemi, zvyky a tradičním českým jídlem. 

Tato mezinárodní výměna nejenže posílila jazykové dovednosti, ale také rozšířila obzory dětí a vytvořila nezapomenutelné vzpomínky na obou stranách. Doufáme, že taková setkání budou pokračovat a přinášet nové možnosti pro kulturní výměny a učení se.

 
Datum vložení: 18. 2. 2024 18:57
Datum poslední aktualizace: 18. 2. 2024 18:59

Škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.