Nabídka kroužků realizovaných Gymnáziem a SOŠ Rokycany

Vážení rodiče, Gymnázium a SOŠ Rokycany letošní rok opět nabízí školní kroužky z projektu Vzdělávání 4.0 pro žáky druhého stupně.

Prosíme o nahlášení zájmu třídním vyučujícím do pondělí 12. září 2022.

F – Praktické fyzikální odpoledne

lektoři: Bělašková,Čížková

Demonstrace pokusů z různých fyzikálních oblastí.

Bi – Biologický kroužek pro ZŠ

lektor: Vladimír Valach

Přírodovědný kroužek, zaměřený v jarních, letních a podzimních měsících na terénní botaniku, v zimě potom na mikroskopování a další laboratorní činnosti.

Ch – Atraktivní pokusy z chemie pro žáky ZŠ

lektor: Daniel Kohout

Kroužek rozšiřuje obsah učiva ZŠ a je zaměřen na atraktivní laboratorní pokusy, které realizují žáci sami nebo ve spolupráci s lektorem.

Rob - Robotika pro ZŠ

lektor: Jaroslav Burda

Náplní bude sestavování robotů, základy programování a příprava na soutěže v robotice.

Anj - Kroužek Reading and speaking ZŠ

lektor: Antonio Laurel – rodilýmluvčí

Kroužek pro žáky NG a spolupracujících ZŠ, který se zabývá čtenářskou gramotností.

Kroužky budou trvat 90 minut a budou probíhat v úterý v čase 15:05-16:35 vždy ve stejný čas, proto je možné účastnit se pouze jednoho kroužku. Jak často budou kroužky probíhat bude brzy upřesněno.

Případné dotazy směřujte na Mgr. Daniela Kohouta: kohout@gasos-ro.cz724 722 333.

Datum vložení: 8. 9. 2022 10:50
Datum poslední aktualizace: 30. 11. 2022 10:52