Menu
Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Rokycany

Maškarní ples ve 3.A

Maškarní ples ve 3.A

V pátek 27. 1. 2023 jsme si v naší třídě 3. A uspořádali s pomocí paní učitelky a rodičů maškarní ples.

V pátek 27. 1. 2023 jsme si v naší třídě 3. A uspořádali s pomocí paní učitelky a rodičů maškarní ples, který začal v 16 hodin. V úvodu jsme šli plnit úkoly na chodbu, kde bylo připraveno 8 disciplín. Když všichni dokončili úkoly, začali jsme dělat přehlídku masek “štronzo”. Pak jsme hráli židličkovanou. Z holek vyhrála Justý a z kluků Lukáš. Potom jsme utvořili dvojice (dítě a rodič). Tohle kolo vyhrál David s tatínkem. Pak nastalo tancování s balónky a volná zábava. Během plesu jsme jedli občerstvení, které připravili rodiče.

Nakonec jsme všechno uklidili. Prožili jsme krásné odpoledne. 

žáci 3. A

 
Datum vložení: 1. 2. 2023 18:35
Datum poslední aktualizace: 1. 2. 2023 18:38
Autor: Mgr. Hana Bradnová

Škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.