Menu
Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Rokycany

Listohrátky v 1.A

Listohrátky v 1.A

24.10. jsme uskutečnili projekt Listohrátky.

Projekt probíhal formou činnostního učení a tvořivou dílnou na rokycanské stráni. Cílem projektu bylo podpořit tvořivost, manuální zručnost, vzdělání prostřednictvím prožitku a procvičení probraného učiva. Děti pracovaly v náhodně vybraných skupinách, aby si vyzkoušely, jak důležitá je spolupráce. Seznámily se s vlastnostmi přírodnin, plody a listy stromů, moderním výtvarným uměním land -art. Utvořením kruhu zjistily, jak obrovský je největší list na světě, zasoutěžily si v hodu žaludem do dálky nebo ve vytváření nejdelšího hada z listů zadaného stromu. Společně vytvářely zajímavé výtvarné obrazy nejen postav, ale i probraných písmen abecedy.

Děti si tento den odnesly spoustu nových zážitků a zkušeností.

Více fotografií - https://zstgmrokycany.cz/skola/fotogalerie/rok-2022/24-10-2022-listohratky-v-1a-33cs.html

Datum vložení: 1. 11. 2022 9:58
Datum poslední aktualizace: 30. 11. 2022 10:07

Škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.