Menu
Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Rokycany

Celoroční putování 2.A

Celoroční putování 2.A

V letošním roce jsme se zapojili do programu rokycanského muzea na téma Putování se skřítkem Muzejníčkem a vílou Muzejničkou.

Každý měsíc nás budou skřítkové provázet vzdělávacím programem, děti se vydají  do pravěku, na staré hrady a zámky,  zastaví se na návštěvě u královny Hudby, oslaví v muzeu Vánoce, budou  procházet staletími, prožívat Velikonoce, hledat zkameněliny nebo poznávat zapomenutá řemesla. První dva programy si děti užily  a už se těšíme na další.

Datum vložení: 2. 11. 2023 10:40
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2023 10:43

Škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.