Úspěchy žáků

 

13. 1. 2020 Dějepisná olympiáda I. kategorie, okresní kolo

3. místo Jana Šperlová

 

8. místo Daniel Volf

 

15. místo Klára Zajíčková

 

28. a 29. 11. 2019 Florbal, okresní kolo

Kategorie III., hoši

7.-8. místo

 

Kategorie III., dívky

3. místo

 

Kategorie IV., hoši

3. místo

 

Kategorie IV., dívky

4. místo

27. 5. 2019 Pythagoriáda, okresní kolo

Kategorie 5. tříd

1. místo Herbert Pohl

3. místo Zuzana Wünschová

4.-6. místo Filip Volný

7.-10. Matyáš Jedlička

 

Kategorie 6. tříd

4. místo Natálie Šmídová

5.-7. místo Martin Nôta

8.-9. místo Štěpán Šedivý

 

Kategorie 8. tříd

3. místo Tomáš Řeboun

9. 5. 2019 Soutěž BESIP, okresní kolo

Kategorie mladší žáci

12. místo Jan Malý

13. místo Jan Heinz


Kategorie starší žáci

5. místo Lukáš Klepsa

8. místo Radim Krátký

 

Kategorie mladší dívky

15. místo Sofie Poborská

16. místo Tereza Světlíková

 

Kategorie starší dívky

4. místo Klára Carvanová

14. místo Adéla Drábková

 

Kategorie mladších družstev

8. místo

 

Kategorie starších družstev

3. místo

 

7. 5. 2019 McDonald's Cup, okresní kolo

Kategorie 2. a 3. třída

2. místo

 

Kategorie 4. a 5. třída

3. místo

26. 4. 2019 Okresní kolo v přespolním běhu

Hoši mladší

4. místo Viktor Komas

7. místo Jan Sutr

 

Dívky mladší

11. místo Kateřina Málková

14. místo Bára Chrzová

 

Hoši starší

7. místo Ján Dulík

14. místo Lukáš Laštovka

 

Dívky starší

3. místo Tereza Klepsová

14. místo Simona Sadílková

23. 4. 2019 Malá kopaná, okresní kolo

1. místo

17. 4. 2019 Volejbal, okresní kolo

Kategorie dívky

1. místo

11. a 12. 4. 2019 Okresní kolo ve vybíjené

Kategorie otevřená

5.-6. místo

 

Kategorie dívky

4. místo

9. 4. 2019 Matematická olympiáda, okresní kolo

Kategorie Z6

7. místo Sofie Duchková

9. místo Martin Nôta

 

Kategorie Z7

7. místo Lucie Botková

13. Jan Elstner

 

Kategorie Z8

4. Tomáš Řeboun

9. Ondřej Sommr

1. 3. 2019 Chemická olympiáda, okresní kolo

Kategorie D

5. místo Ján Dulík

6. místo Miro Opatrný

10. místo Sabina Kučerová

27. a 28. 2. 2019 Okresní finále v košíkové

Kategorie hoši

7.-8. místo

 

Kategorie dívky

4. místo

26. 2. 2019 Celostátní přehlídka dětských recitátorů, okresní kolo

Kategorie III

2. místo Viktorie Vohárová

22. 2. 2019 Olympiáda z anglického jazyka, okresní kolo

Kategorie I.A

1. místo Kryštof Janda

2. místo Filip Hašek

 

Kategorie II.A

3. místo Simona Košková

20. místo Anděla Neumannová

20. 2. 2019 Zeměpisná olympiáda, okresní kolo

Kategorie A

11. místo Stanislav Růžička

 

Kategorie B

8. místo Lukáš Veselý

 

Kategorie C

5. místo Anna Rybařová

12. 2. 2019 Olympiáda z německého jazyka, okresní kolo

Kategorie I.A

2. místo Barbora Vosyková

 

Kategorie II.A

3. místo Klára Šavlová

30. 1. 2019 Matematická olympiáda Z9, okresní kolo

4. místo Sabina Kučerová

8.-9. místo Anděla Neumannová

8.-9. místo Magdalena Strolená

29. 1. 2019 Geologická olympiáda, okresní kolo

1. místo Jitka Frantová

28. 1. 2019 Olympiáda z českého jazyka, okresní kolo

3. místo Anděla Neumannová

6. místo Simona Košková

16. 1. 2019 Olympiáda z dějepisu, okresní kolo

1. místo Anna Rybařová

3. místo Anděla Neumannová

6. místo Jana Šperlová

5. a 6. 12. 2018 Florbal, regionální kolo

Hoši 6. a 7. třídy

2. místo

27. 11. 2018 Florbal, okresní kolo

Hoši 8. a 9. třídy

5.-6 místo

 

Dívky 8. a 9. třídy

5.-6. místo

 

Hoši 6. a 7. třídy

1. místo

 

Dívky 6.-7. třídy

2. místo

 

Mladší žáci, 4. a 5. třídy

7. místo