Informace pro rodiče a žáky 9. ročníku

Zveřejněno: 5. 5. 2020, zapsal: Lukáš Rada, přečteno: 455x

Vážení rodiče, milí žáci,

od 11. května 2020 bude umožněna žákům 9. tříd osobní přítomnost ve škole pro účely přípravy na přijímací zkoušky za těchto podmínek:

• Výuka bude probíhat v pondělí, ve středu a v pátek v době od 08.00 do 11.30.
  • Vyučované předměty – matematika, český jazyk, anglický jazyk.
  • Budou vytvořeny skupiny s maximálním počtem 15 žáků v jedné skupině.
  • Složení skupiny je neměnné po celou dobu výuky.
  • Skupiny nemusí odpovídat původnímu rozdělení do tříd.
  • Žáka lze zařadit do školní skupiny pouze do 11. 05. 2020.
  • Žáky si v daný den vyzvedne u vchodu do budovy školy vyučující v 8.00.
  • Žáci se musí řídit pokyny vyučujících.
  • Je nutné dodržet řadu organizačních, hygienických a bezpečnostních pokynů.
  • Žáci jsou před školou i ve škole povinni dodržovat bezpečnostní rozestupy.
  • Pro každého žáka bude připravena samostatná lavice.
  • Po celou dobu pobytu ve škole jsou žáci povinni mít přikrytý nos a ústa rouškou (při výuce ve třídě je nošení roušky na dohodě s vyučujícím).
  • Každý žák musí mít denně dvě čisté roušky a sáček na odkládání roušky.
  • Žáci jsou povinni po celou dobu přítomnosti ve škole dodržovat základní hygienická pravidla.
  • Bude vedena evidence docházky žáků, nepřítomnost žáků musí být zákonným zástupcem omluvena.
  • Obědy je nutné objednat předem u vedoucí kuchyně, strava bude vydána pouze do přinesených nosičů.
  • Před prvním vstupem do školy je povinen zákonný zástupce předat škole čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Čestné prohlášení odevzdá žák učiteli před prvním vstupem do školy. Pokud zákonný zástupce výše uvedené prohlášení nepodepíše a žák jej nepředá, nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna.
  • Čestné prohlášení bude doručeno e-mailem a je také k dispozici na webových stránkách školy.
  • Zákonný zástupce přihlásí k docházce své dítě u třídního učitele a to do 07. 05. do 12.00.

Pro další informace kontaktujte třídní učitele nebo vedení školy.

Mgr. Lukáš Rada

ředitel školy

file ico Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (248,2 KB)