21. 11. 2019 Akce třídy 6.B

Zveřejněno: 2. 12. 2019, zapsal: Mirka Kavalírová, přečteno: 642x

Realizace výuky se zapojením odborníka z praxe v 6.B

Hodně jsme viděli, hodně jsme se poučili, hodně jsme vyzkoušeli a hodně jsme toho nakreslili a pokreslili a moc nás to bavilo. Sami se podívejte na fotografie z této akce.
Agáta Korchová, 6.B

Vánoční tvoření 6.B

Ve čtvrtek 21.11.2019 proběhla v naší třídě keramická dílna. Pod vedením zkušené "keramičky" jsme vyráběli vánoční svícen. A přesně za týden probíhal v naší třídě Projektový den ve škole opět s vánoční tématikou. Od historie Vánoc, vánočních zvyků a tradic, zpívání koled a  vánočních příběhů jsme přešli k vlastnímu tvoření vánočních ozdob. Budou součástí vánoční výzdoby naší třídy a potom ozdobí i stromečky u nás doma.
Daniela Kováře, 6.B