2. 10. 2019 Okresní kolo házené

Zveřejněno: 15. 10. 2019, zapsal: Mirka Kavalírová, přečteno: 879x

Začátek října se nesl v duchu házené. První týden bojovali o nejlepší umístění dívky a hoši z osmých a devátých ročníků. Naši školu reprezentovali tito hoši. Filip Beran, Filip Váně, Jonáš Straka, Jakub Egermajer, Štěpán Šilhánek, Lukáš Klepsa, Radim Krátký, Jakub Svoboda, Matěj Krabec, Adrian Suchý a Jan Kožíšek. Hoši si vedli ve skupině skvěle, ve vyřazovacích bojích prohráli až ten poslední zápas a to finálový. Umístění na druhém místě je krásným umístěním a my děkujeme za reprezentaci školy. Dívky, které měly turnaj naplánovaný na další den, bojovaly o postup ve skupině do posledního zápasu. Ten dopadl nerozhodně a tak rozhodovalo vzájemné skóre. Po odečtení vstřelených a obdržených gólů bylo jasné, že dívky obsadí třetí místo ve skupině a tudíž nepostoupí do vyřazovacích bojů. Adéla Celinová, Lucie Rysová, Simona Sadílková, Tereza Klepsová, Laura Hengstermann, Bára Šímová, Tereza Houšková, Sofie Duchková, Nátálie Šmídová, Adéla Babková,Tereza Kantoříková a Tereza Ľuptáková nakonec obsadily dělené páté místo. Všem ještě jednou děkuji za reprezentaci školy.
Dagmar Aubrechtová