26. 9. 2019 MTB horská kola

Zveřejněno: 3. 10. 2019, zapsal: Mirka Kavalírová, přečteno: 413x

Čtvrteční odpoledne patřilo závodu horských kol. Organizátoři naplánovali 8 kilometrů dlouhý okruh v polesí Žďár. Trasa vedla po zpevněných lesních cestách a na závodníky čekalo i několik ostřejších sjezdů. Bojovnost našich žáků je vidět na výsledcích závodu. V kategorii dívky starší obsadila první místo, s časem 27:05, Tereza Klepsová z 9. B, na třetím místě se umístila Lucie Rysová z 9. A, čas 32:05. V kategorii hoši starší startovalo celkem 18 závodníků. Nejlépe se umístil Ondřej Sommr 9. B. Obsadil třetí místo s časem 24:02, Lukáš Klepsa dojel na čtvrtém místě, čas 24:15. Tomáš Kočí dojel jedenáctý a Luděk Brožík na čtrnáctém místě. V kategorii dívky mladší byla na třetím místě s časem 30:40 Anna Puhoná ze 6. B. V kategorii hoši mladší závodili Herbert Pohl a Filip Červenka ze 6. A. První jmenovaný s časem 36:25 obsadil jedenácté místo, druhý jmenovaný obsadil místo dvacáté.
Všem závodníkům děkuji za krásně zvládnutý závod, podané výkony a za reprezentaci školy.

Mgr. Dagmar Aubrechtová