Turnaj v malé kopané

Zveřejněno: 5. 6. 2019, zapsal: Božena Štychová, přečteno: 341x

Tento rok se turnaj v malé kopané konal 30.6. na hřišti ZŠ Jižní předměstí. Naši žáci byli zařazení do skupiny "A" společně s Gymnáziem Rokycany, ZŠ Stupno, ZŠ Strašice a ZŠ Hrádek. Až na jedno zaváhání ve skupině si hoši udrželi čistý štít a ohlídali si 2.postupové místo. V semifinále na ně čekal těžký soupeř ze sportovní školy ZŠ Jižní předměstí. Hoši zachovali chladnou hlavu a postarali se o překvapení turnaje. Své soupeře porazili 3:1 a postoupili do bojů o první místo. Finálový zápas se ZŠ Strašice byl nervózní a v základní hrací době skončil 0:0. V penaltách rozhodl až poslední kop na branku v podání brankáře Jana Sutra a náš tým slavil 1.místo. Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Dagmar Aubrechtová