Lyžařský výcvik

Zveřejněno: 1. 3. 2018, zapsal: Marcela Sobotková, přečteno: 592x

Žáci a žákyně ze sedmých tříd opustili 25. 2. své rodiče a blízké, aby další týden strávili v areálu lyžařského střediska Belveder na tolik oblíbeném "lyžáku".

Naše škola každoročně pořádá lyžařský výcvik a kupodivu zájem dětí neopadá. Lyžařský kurs organizuje Bořek Hanzlík, učitel tělocviku, který zajišťuje dopravu, ubytování, stravování pro děti a samozřejmě vede výuku lyžování, pořádá večerní besedy, funguje též jako proškolený zdravotník.

Celkem 34 žáků si kurs velmi užilo, nejenom díky perfektní organizaci, ale i díky výborným sněhovým podmínkám, lyžovali jsme na přírodním sněhu a užili jsme si sluníčko i mráz. Prostě hory jak mají být! Jako instruktorky se o děti staraly Marcela Sobotková a Helena Veselá.

Domů se děti vrátily po týdenním lyžování, užívání si zdravé, bez úrazu.

Mgr. Marcela Sobotková