Úspěchy žáků

23. 5. 2018 Fyzikální olympiáda, okresní kolo

4. místo Tomáš Řeboun

7. místo Ondřej Sommr

8. místo Klára Zajíčková

21. 5. 2018 Malá kopaná, okresní kolo

Hoši mladší

4. místo

15. 5. 2018 BESIP Rokycany, okresní kolo

Kategorie I.

3. místo

Kategorie II.

5. místo

 

Hoši mladší

2. místo Radim Krátký

7. místo Jan Sutr

Dívky mladší

7. místo Anna Růžičková

14. místo Nikola Procházková

 

Hoši starší

8. místo Ondřej Váně

18. místo Jonáš Straka

Dívky starší

6. Klára Carvanová

8. Bára Holmanová

10. 5. 2018 Mc. Donald's Cup, okresní kolo

Kategorie Hoši A mladší

2. místo

 

Kategorie Hoši B starší

1. místo

9. 5. 2018 50. ročník Poháru Čs. rozhlasu v atletice, okresní kolo

Hoši mladší

1. místo

Dívky mladší

6. místo

 

Hoši starší

4. místo

Dívky starší

3. místo

4. 5. 2018 Volejbal, krajské kolo

3. místo - dívky

3. 5. 2018 Volejbal, okresní kolo

1. místo - dívky

3. místo - hoši

27. 4. 2018 Přespolní běh, základní školy

Hoši mladší

9. místo - Radim Krátký

22. místo - Lukáš Veselý

Dívky mladší

4. místo - Laura Hengstermann

6. místo - Tereza Klepsová

 

Hoši starší

5. místo - Ondřej Váně

10. místo - Matěj Urban

Dívky starší

5. místo - Kateřina Motlová

8. místo - Anděla Neumannová

25. 4. 2018 Malá kopaná, okresní kolo

Hoši starší

4. místo

18. 4. 2018 Vybíjená, okresní kolo

2. místo - dívky

5. - 6. místo - hoši

17. 4. 2018 Matematická olympiáda, okresní kolo

2. místo Anděla Neumannová

6. místo Magdalena Strolená

11. místo Sabina Kučerová

22. místo Jakub Skuhra

12. 4. 2018 Biologická olympiáda, okresní kolo

5. místo Lucie Botková

11. místo Tereza L'uptáková

13. místo Tereza Kantoříková

16. místo Ondřej Gaman

4. 4. 2018 Fyzikální olympiáda, okresní kolo

4. místo Ondřej Váně

12. místo Alois Koukolík

13. místo Josef Koukolík

23. 3. 2018 Recitace - mladší žáci, okresní kolo

4. místo Anežka Štochlová, Karolína Minaříková

2. 3. 2018 Chemická olympiáda, okresní kolo

5. místo Klára Kovářová

6. místo Petra Botková

10. místo Ondřej Štrunc

11. místo Tereza Krocová

28. 2. 2018 Okresní finále v basketbalu, hoši 8. a 9. tř.

3. místo - M. Urban, J. Tuček, D. Kozelka, O. Váně, D. Špaček, A. Koukolík, J. Koukolík, R. Bastl, A. Uher

23. 2. 2018 Výtvarná soutěž "Jan Rokycana a moje město"

III. kategorie

1. místo Jitka Frantová

2. místo Adéla Nekolová, Karolína Šmolíková

3. místo Anežka Houšková

20. 2. 2018 Zeměpisná olympiáda, okresní kolo

Mladší žáci

13. místo - Radim Krátký

20. místo - Natálie Kolaříková

 

Starší žáci

3. místo - Josef Koukolík

6. místo - Alois Koukolík

10. místo - Josef Pobuda

8. 2. 2018 Konverzační soutěž v německém jazyce

Mladší žáci

1. místo - Jana Šperlová

2. místo - Tereza Kantoříková

4. místo - Tereza Luptáková

 

Starší žáci

1. místo - Julie Vosyková

3. místo - Tomáš Černíček

4. místo - Klára Kovářová

25. 1. 2018 Kvalifikace o republikové finále ve florbalu, hoši 8. a 9. tř.

2. místo - A. Denisov, M. Urban, F. Kostka, J. Tuček, D. Kozelka, O. Váně,
A. Koukolík, J. Koukolík, R. Bastl

24. 1. 2018 Matematická olympiáda, okresní kolo

2. místo mladší žáci - Jonáš Svoboda
1. místo starší žáci - Alois Koukolík

19. 1. 2018 ICT soutěž BBC miro:bit hackathon, krajské kolo

postup do ústředního kola - Barbora Štanglová, Ondřej Štrunc

16. 1. 2018 Dějepisná olympiáda, okresní kolo

1. místo Klára Kovářová
2. místo Anna Rybařová
3. místo Tereza Krocová

9. 1. 2018 Mladý chemik, krajské kolo

Klára Kovářová, Ondřej Štrunc, Robin Daníček

8. 12. 2017 Krajské finále ve florbalu, hoši 8. a 9. tř.

1. místo - A. Denisov, M. Urban, F. Kostka, J. Tuček, D. Kozelka, O. Váně, D. Špaček, A. Koukolík, J. Koukolík, R. Bastl

Pohár Čs. rozhlasu v atletice

5. místo hoši starší
8. místo hoši mladší
3. místo dívky starší
4. místo dívky mladší

Atletický čtyřboj, okresní kolo

3. místo dívky starší
3. místo chlapci starší

Biologická olympiáda, 6. a 7. tř.

6. místo Anděla Neumannová
8. místo Sabina Lisá
10. místo Sára Froňková

Biologická olympiáda, 8. a 9. tř.

2. místo Petra Botková
5. - 6. místo Šimon Šmolík
8. místo Ondřej Váně
10. místo Jáchym Straka

Okresní kolo ve volejbale

1. místo dívky
5. - 6. místo chlapci

Okresní kolo v košíkové

3. místo dívky
3. místo chlapci

Soutěž - Co víš o výpočetní technice a informatice, 7. - 9. tř.

2. místo David Čonka

Olympiáda v německém jazyce, 6. a 7. tř.

1. místo Klára Šavlová
2. místo Simona Košková
3. místo Iveta Šilpochová
4. místo Anna Rybařová

Olympiáda v německém jazyce, 8. a 9. tř.

1. místo Michala Krejčí
4. místo Klára Kovářová
5. místo Tereza Štancová

Matematická olympiáda, 5. tř.

1. místo Vojtěch Šmolík
4. místo Filip Náhlík
6. místo Lucie Botková

Matematická olympiáda, 9. tř.

6. místo Kateřina Lukešová

Dějepisná olympiáda, okresní kolo

1. místo Klára Kovářová
3. místo Tereza Krocová
8. místo Josef Koukolík