Úspěchy žáků

2. 3. 2018 Chemická olympiáda, okresní kolo

5. místo Klára Kovářová

6. místo Petra Botková

10. místo Ondřej Štrunc

11. místo Tereza Krocová

28. 2. 2018 Okresní finále v basketbalu, hoši 8. a 9. tř.

3. místo - M. Urban, J. Tuček, D. Kozelka, O. Váně, D. Špaček, A. Koukolík, J. Koukolík, R. Bastl, A. Uher

23. 2. 2018 Výtvarná soutěž "Jan Rokycana a moje město"

III. kategorie

1. místo Jitka Frantová

2. místo Adéla Nekolová, Karolína Šmolíková

3. místo Anežka Houšková

20. 2. 2018 Zeměpisná olympiáda, okresní kolo

Mladší žáci

13. místo - Radim Krátký

20. místo - Natálie Kolaříková

 

Starší žáci

3. místo - Josef Koukolík

6. místo - Alois Koukolík

10. místo - Josef Pobuda

8. 2. 2018 Konverzační soutěž v německém jazyce

Mladší žáci

1. místo - Jana Šperlová

2. místo - Tereza Kantoříková

4. místo - Tereza Luptáková

 

Starší žáci

1. místo - Julie Vosyková

3. místo - Tomáš Černíček

4. místo - Klára Kovářová

25. 1. 2018 Kvalifikace o republikové finále ve florbalu, hoši 8. a 9. tř.

2. místo - A. Denisov, M. Urban, F. Kostka, J. Tuček, D. Kozelka, O. Váně,
A. Koukolík, J. Koukolík, R. Bastl

24. 1. 2018 Matematická olympiáda, okresní kolo

2. místo mladší žáci - Jonáš Svoboda
1. místo starší žáci - Alois Koukolík

19. 1. 2018 ICT soutěž BBC miro:bit hackathon, krajské kolo

postup do ústředního kola - Barbora Štanglová, Ondřej Štrunc

16. 1. 2018 Dějepisná olympiáda, okresní kolo

1. místo Klára Kovářová
2. místo Anna Rybařová
3. místo Tereza Krocová

9. 1. 2018 Mladý chemik, krajské kolo

Klára Kovářová, Ondřej Štrunc, Robin Daníček

8. 12. 2017 Krajské finále ve florbalu, hoši 8. a 9. tř.

1. místo - A. Denisov, M. Urban, F. Kostka, J. Tuček, D. Kozelka, O. Váně, D. Špaček, A. Koukolík, J. Koukolík, R. Bastl

Pohár Čs. rozhlasu v atletice

5. místo hoši starší
8. místo hoši mladší
3. místo dívky starší
4. místo dívky mladší

Atletický čtyřboj, okresní kolo

3. místo dívky starší
3. místo chlapci starší

Biologická olympiáda, 6. a 7. tř.

6. místo Anděla Neumannová
8. místo Sabina Lisá
10. místo Sára Froňková

Biologická olympiáda, 8. a 9. tř.

2. místo Petra Botková
5. - 6. místo Šimon Šmolík
8. místo Ondřej Váně
10. místo Jáchym Straka

Okresní kolo ve volejbale

1. místo dívky
5. - 6. místo chlapci

Okresní kolo v košíkové

3. místo dívky
3. místo chlapci

Soutěž - Co víš o výpočetní technice a informatice, 7. - 9. tř.

2. místo David Čonka

Olympiáda v německém jazyce, 6. a 7. tř.

1. místo Klára Šavlová
2. místo Simona Košková
3. místo Iveta Šilpochová
4. místo Anna Rybařová

Olympiáda v německém jazyce, 8. a 9. tř.

1. místo Michala Krejčí
4. místo Klára Kovářová
5. místo Tereza Štancová

Matematická olympiáda, 5. tř.

1. místo Vojtěch Šmolík
4. místo Filip Náhlík
6. místo Lucie Botková

Matematická olympiáda, 9. tř.

6. místo Kateřina Lukešová

Dějepisná olympiáda, okresní kolo

1. místo Klára Kovářová
3. místo Tereza Krocová
8. místo Josef Koukolík