Uzavření školy, žádost o ošetřovné

Zveřejněno: 10. 3. 2020, zapsal: Mirka Kavalírová, přečteno: 1113x

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy se od středy 11. 03. 2020 až do odvolání ruší výuka na naší škole.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení bude potvrzena školou v úterý a čtvrtek od 8.00 do 12.00. Jiný termín po dohodě - e-mail: reditel@zstgmrokycany.cz, tel. č. 371 724 691, 371 120 209

Školou potvrzený formulář Vám můžeme zaslat i elektronicky, stačí na e-mailovou adresu reditel@zstgmrokycany zaslat jméno dítěte a rodné číslo.

Formulář je dostupný ve škole nebo ke stažení: ZDE

Stravování ve školní jídelně je zajištěno pouze pro cizí strávníky a to do přinesených nosičů (žákům jsou obědy odhlášeny).

Zájezd do Anglie:

Vyjádření CK Royal ke květnovému zájezdu do Spojeného království.

"V současné chvíli máme pokyn od pojišťovny (jelikož situace se stále mění) řešit zájezdy, co jedou během následujících 3 týdnů, a pak se uvidí. Nicméně v tuto chvíli se se zájezdem počítá.
S pozdravem Petr Maršík CK Royal."

Den otevřených dveří je odložen.

O dalším vývoji vás budeme informovat.

Prohlášení Ministerstva zdravotnictví - Mimořádné opatření

Mgr. Lukáš Rada