Den otevřených dveří 2020 - odloženo

Zveřejněno: 26. 2. 2020, zapsal: Mirka Kavalírová, přečteno: 489x

Den otevřených dveří se z důvodu mimořádných opatření MZ odkládá na dobu neurčitou.

 

 

Ve středu 18. března se pro veřejnost a rodiče otevřou dveře ZŠ TGM Rokycany. Učitelé a žáci v těchto dnech připravují bohatý program nazvaný Cesta za zvířátky.
Ve vestibulu školy si nejmenší návštěvníci vyrobí zvířecí masku, se kterou budou pokračovat v prohlídce. Cestou budou plnit nejrůznější úkoly a závěrem je čeká malá odměna. V přízemí si budoucí prvňáčci prohlédnou 1. třídy a zázemí školní družiny. V tělocvičně si proběhnou opičí dráhu a v hudebně si mohou zazpívat se školním sborem. S kroužkem vaření nahlédnou do nově zrekonstruované cvičné kuchyňky, kde bude připraveno občerstvení. V počítačové učebně si děti i dospělí vyzkoušejí jednoduché programování a s kroužkem robotiky si ho hned vyzkouší v praxi na robotech LEGO Mindstorms. Celá akce má za cíl upozornit na dubnové zápisy do prvních tříd, které proběhnou v pátek 24. dubna a v sobotu 25. dubna.

ZŠ TGM DOD 2020 - plakát-page-001