Návštěva pedagogů z německé partnerské školy ze Sulzbachu

Zveřejněno: 23. 10. 2017, zapsal: Lukáš Rada, přečteno: 1012x

Dne 20. 10. naši školu navštívil pedagogický sbor z partnerské školy ze Sulzbach-Rosenbergu. Společně s českými kolegy byli přijati na radnici, kde je pan místostarosta Tomáš Rada informoval o historii a současnosti Rokycan. Po krátké prohlídce města zavítali němečtí učitelé zpět do školy, kde si prohlédli odborné učebny. Nejvíce je zaujala jazyková laboratoř a učebna, kde je možné při výuce využívat tablety. Poté se vydali na rokycanskou hvězdárnu, kde měli možnost prohlédnout si vybavení, přístroje, dalekohledy a všechny dostupné prostory pro veřejnost. Celá akce byla ukončena slavnostní večeří, kde oba ředitelé škol slíbili další účast v partnerství projektu My děti na Zlaté stezce.

Mgr. B. Černíčková