Úspěchy žáků

27. 5. 2019 Pythagoriáda, okresní kolo

Kategorie 5. tříd

1. místo Herbert Pohl

3. místo Zuzana Wünschová

4.-6. místo Filip Volný

7.-10. Matyáš Jedlička

 

Kategorie 6. tříd

4. místo Natálie Šmídová

5.-7. místo Martin Nôta

8.-9. místo Štěpán Šedivý

 

Kategorie 8. tříd

3. místo Tomáš Řeboun

9. 5. 2019 Soutěž BESIP, okresní kolo

Kategorie mladší žáci

12. místo Jan Malý

13. místo Jan Heinz


Kategorie starší žáci

5. místo Lukáš Klepsa

8. místo Radim Krátký

 

Kategorie mladší dívky

15. místo Sofie Poborská

16. místo Tereza Světlíková

 

Kategorie starší dívky

4. místo Klára Carvanová

14. místo Adéla Drábková

 

Kategorie mladších družstev

8. místo

 

Kategorie starších družstev

3. místo

 

7. 5. 2019 McDonald's Cup, okresní kolo

Kategorie 2. a 3. třída

2. místo

 

Kategorie 4. a 5. třída

3. místo

26. 4. 2019 Okresní kolo v přespolním běhu

Hoši mladší

4. místo Viktor Komas

7. místo Jan Sutr

 

Dívky mladší

11. místo Kateřina Málková

14. místo Bára Chrzová

 

Hoši starší

7. místo Ján Dulík

14. místo Lukáš Laštovka

 

Dívky starší

3. místo Tereza Klepsová

14. místo Simona Sadílková

23. 4. 2019 Malá kopaná, okresní kolo

1. místo

17. 4. 2019 Volejbal, okresní kolo

Kategorie dívky

1. místo

11. a 12. 4. 2019 Okresní kolo ve vybíjené

Kategorie otevřená

5.-6. místo

 

Kategorie dívky

4. místo

9. 4. 2019 Matematická olympiáda, okresní kolo

Kategorie Z6

7. místo Sofie Duchková

9. místo Martin Nôta

 

Kategorie Z7

7. místo Lucie Botková

13. Jan Elstner

 

Kategorie Z8

4. Tomáš Řeboun

9. Ondřej Sommr

1. 3. 2019 Chemická olympiáda, okresní kolo

Kategorie D

5. místo Ján Dulík

6. místo Miro Opatrný

10. místo Sabina Kučerová

27. a 28. 2. 2019 Okresní finále v košíkové

Kategorie hoši

7.-8. místo

 

Kategorie dívky

4. místo

26. 2. 2019 Celostátní přehlídka dětských recitátorů, okresní kolo

Kategorie III

2. místo Viktorie Vohárová

22. 2. 2019 Olympiáda z anglického jazyka, okresní kolo

Kategorie I.A

1. místo Kryštof Janda

2. místo Filip Hašek

 

Kategorie II.A

3. místo Simona Košková

20. místo Anděla Neumannová

20. 2. 2019 Zeměpisná olympiáda, okresní kolo

Kategorie A

11. místo Stanislav Růžička

 

Kategorie B

8. místo Lukáš Veselý

 

Kategorie C

5. místo Anna Rybařová

12. 2. 2019 Olympiáda z německého jazyka, okresní kolo

Kategorie I.A

2. místo Barbora Vosyková

 

Kategorie II.A

3. místo Klára Šavlová

30. 1. 2019 Matematická olympiáda Z9, okresní kolo

4. místo Sabina Kučerová

8.-9. místo Anděla Neumannová

8.-9. místo Magdalena Strolená

29. 1. 2019 Geologická olympiáda, okresní kolo

1. místo Jitka Frantová

28. 1. 2019 Olympiáda z českého jazyka, okresní kolo

3. místo Anděla Neumannová

6. místo Simona Košková

16. 1. 2019 Olympiáda z dějepisu, okresní kolo

1. místo Anna Rybařová

3. místo Anděla Neumannová

6. místo Jana Šperlová

5. a 6. 12. 2018 Florbal, regionální kolo

Hoši 6. a 7. třídy

2. místo

27. 11. 2018 Florbal, okresní kolo

Hoši 8. a 9. třídy

5.-6 místo

 

Dívky 8. a 9. třídy

5.-6. místo

 

Hoši 6. a 7. třídy

1. místo

 

Dívky 6.-7. třídy

2. místo

 

Mladší žáci, 4. a 5. třídy

7. místo

23. 5. 2018 Fyzikální olympiáda, okresní kolo

4. místo Tomáš Řeboun

7. místo Ondřej Sommr

8. místo Klára Zajíčková

21. 5. 2018 Malá kopaná, okresní kolo

Hoši mladší

4. místo

15. 5. 2018 BESIP Rokycany, okresní kolo

Kategorie I.

3. místo

Kategorie II.

5. místo

 

Hoši mladší

2. místo Radim Krátký

7. místo Jan Sutr

Dívky mladší

7. místo Anna Růžičková

14. místo Nikola Procházková

 

Hoši starší

8. místo Ondřej Váně

18. místo Jonáš Straka

Dívky starší

6. Klára Carvanová

8. Bára Holmanová

10. 5. 2018 Mc. Donald's Cup, okresní kolo

Kategorie Hoši A mladší

2. místo

 

Kategorie Hoši B starší

1. místo

9. 5. 2018 50. ročník Poháru Čs. rozhlasu v atletice, okresní kolo

Hoši mladší

1. místo

Dívky mladší

6. místo

 

Hoši starší

4. místo

Dívky starší

3. místo

3. 5. 2018 Volejbal, okresní kolo

1. místo - dívky

3. místo - hoši

27. 4. 2018 Přespolní běh, základní školy

Hoši mladší

9. místo - Radim Krátký

22. místo - Lukáš Veselý

Dívky mladší

4. místo - Laura Hengstermann

6. místo - Tereza Klepsová

 

Hoši starší

5. místo - Ondřej Váně

10. místo - Matěj Urban

Dívky starší

5. místo - Kateřina Motlová

8. místo - Anděla Neumannová

18. 4. 2018 Vybíjená, okresní kolo

2. místo - dívky

5. - 6. místo - hoši

12. 4. 2018 Biologická olympiáda, okresní kolo

5. místo Lucie Botková

11. místo Tereza L'uptáková

13. místo Tereza Kantoříková

16. místo Ondřej Gaman

4. 4. 2018 Fyzikální olympiáda, okresní kolo

4. místo Ondřej Váně

12. místo Alois Koukolík

13. místo Josef Koukolík

28. 2. 2018 Okresní finále v basketbalu, hoši 8. a 9. tř.

3. místo - M. Urban, J. Tuček, D. Kozelka, O. Váně, D. Špaček, A. Koukolík, J. Koukolík, R. Bastl, A. Uher

23. 2. 2018 Výtvarná soutěž "Jan Rokycana a moje město"

III. kategorie

1. místo Jitka Frantová

2. místo Adéla Nekolová, Karolína Šmolíková

3. místo Anežka Houšková

8. 2. 2018 Konverzační soutěž v německém jazyce

Mladší žáci

1. místo - Jana Šperlová

2. místo - Tereza Kantoříková

4. místo - Tereza Luptáková

 

Starší žáci

1. místo - Julie Vosyková

3. místo - Tomáš Černíček

4. místo - Klára Kovářová

25. 1. 2018 Kvalifikace o republikové finále ve florbalu, hoši 8. a 9. tř.

2. místo - A. Denisov, M. Urban, F. Kostka, J. Tuček, D. Kozelka, O. Váně,
A. Koukolík, J. Koukolík, R. Bastl

24. 1. 2018 Matematická olympiáda, okresní kolo

2. místo mladší žáci - Jonáš Svoboda
1. místo starší žáci - Alois Koukolík

16. 1. 2018 Dějepisná olympiáda, okresní kolo

1. místo Klára Kovářová
2. místo Anna Rybařová
3. místo Tereza Krocová